Mtcgf, işini halletmekle ilgilenen, akıllıca çalışan insanlarla doludur ve inşa ettiğimiz ilişkiler, ne kadar zekice olduğumuzu ispatlamaktan daha iyidir. Mtcgf'in ekibi, müşterilerimizin takımlarının değerli bir uzantısı haline gelmiştir. Bu da müşterilerimizin bizi başkalarına önereceği birincil sebeplerden biri yapmıştır. Çok çalışırız, fakat kendimize çok da puan vermeyiz. Yaptığımız şeylerin tadını çıkarırız ve çok güleriz ... çoğu zaman da kendimize.

Bizimle çalışmak size farklı gelecek.

Gottfried Feyen

Alman vatandaşı olan Gottfried Feyen, Mtcgf’de kurucu ortaktır. Şirketimizin Strateji ve Kurumsal Finansman uygulamalarına öncülük ederek, inşaat, enerji, turizm, sağlık hizmetleri, tüketici ürünleri ve telekomünikasyon dahil olmak üzere çeşitli sektörleri firmanın Finansal Hizmetler uygulamasında koordine eder.
20 yılı aşkın bir süredir finansal hizmetler ve yönetim danışmanlığı deneyimi yaşıyor. Şirket ve portföy stratejisi, Birleşme ve Satın Alma, risk, likidite ve sermaye yönetimi ve organizasyon tasarımı konularında derin uzmanlığa sahiptir.

Thomas Bachmann

Müşteri ve çalışan bağlılığı, yeni ürün geliştirme ve müşteri hizmetleri stratejileri konusunda uzman olan Thomas Bachmann, firmanın Müşteri Stratejisi ve Pazarlama liderliğini yönetir.Doğrudan pazarlama, yeni müşteri edinme ve müşteriler için maliyet azaltımı konularında kapsamlı deneyime sahiptir.

Alman vatandaşı olan Thomas ayrıca, çeşitli sektörlerde satış ve kanal etkinliği ve müşteri deneyimi geliştirme programlarının geliştirilmesi ve liderliği konusunda önemli deneyime sahiptir.

Rick Dye

Müşteri ve çalışan bağlılığı, yeni ürün geliştirme ve müşteri hizmetleri stratejileri konularında uzmandır. Doğrudan pazarlama, yeni müşteri kazanımı ve müşteriler için maliyet azaltma konusunda geniş deneyime sahiptir. Ayrıca, çeşitli sektörlerde satış ve kanal etkinliği ve müşteri deneyimi geliştirme programlarının geliştirilmesi ve öncülüğünde önemli bir deneyime sahiptir.

Yukarıdaki liderlere ek olarak, müşterilerin ihtiyaçlarına hizmet etmeye hazır, geniş ve çeşitli uzmanlardan oluşan bir ekibimiz var.

Yukarıdaki liderlerin yanı sıra, müşterilerimizin ihtiyaçlarına hizmet etmeye hazır kapsamlı ve farklı bir uzman ekibimiz bulunmaktadır.

Bir şirket formu göndermek için lütfen bizimle iletişime geçin.

bizi takip et