Karşınızda biz!

İŞ KOÇLUĞU NE BİR DANIŞMANLIK NE DE BİR TERAPİ İŞİDİR. İŞ KOÇLUĞU GÜVENE DAYALI BİR ORTAKLIK İLİŞKİSİDİR. İŞ KOÇLARI YARI YARIYA HEM MERAKLI HEM DE CESARETLİDİRLER. MERAKLARI YÜZÜNDEN, İŞİN NEDEN TAKILIP İLERLEMEDİĞİNİN ASIL NEDENİNİ BULMAK İÇİN İŞİNİZİN HER KÖŞESİNE BAKMAK İSTERLER, CESARETLERİ İLE DE BULDUKLARI NEYSE DOSDOĞRU SÖYLERLER.

Heyecanlıyız

Hazırız

Burdayız

Dışarıda büyük bir dünya var ve muhtemelen büyük bir kısmını gördünüz, heyecan verici işlerde yaptınız ve şimdi ise bir iş sahibi olarak tutkulu olduğunuz iş konusunda işiniz başından aşkın. Ve siz, sevdiğiniz işi yaparak, refah bir yaşam istiyorsunuz.

Ama bunun gerçekleşmesi için işiniz görünür olmalıdır. Görünür olması için, en etkili pazarlama stratejilerini uyguladığınız, net olarak  işinizde  uzman gibi faaliyet göstereceğiniz sağlam bir iş modelinizin olması gerekir. Özellikle de kendiniz için.

Bütün bunlar kafa karıştırıcı ve sinir bozucu olabilir. Ve boşa harcayacak bir saniyeniz bile yok, çünkü cevaplara hemen ihtiyacınız var. Öyleyse, işiniz için çalışan iş modeline, yani işinizin para kazandırma modeline sahip olmak için, durmayın hemen harekete geçin.

Ekibimiz

BİZ BİRLİKTE ÇALIŞTIĞIMIZ İÇİN BİR TAKIM DEĞİL, BİRBİRİMİZİN YAPTIĞI İŞE HAYRANLIK DUYDUĞUMUZ, BİRBİRİMİZDEN ÇOK ŞEY ÖĞRENDİĞİMİZ VE BİRBİRİMİZİN UMURUNDA OLDUĞUMUZ İÇİN BİR TAKIMIZ

İş Koçluğu

EĞER DAHA FAZLA MÜŞTERİ ÇEKMEK VE İŞİNİZİ BÜYÜTMEK İSTİYORSANIZ DOĞRU YERDESİNİZ!

BİREBİR İŞ KOÇLUĞU PROGRAMIMIZ İLE, SİZLE BERABER İŞİNİZE ODAKLANIRKEN, SUNUM VE TOPLANTI PAKETLERİMİZ İLE SUNUMLARINIZI HAZIRLIYOR VE HATTA İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZDA TOPLANTILARDA

BİZZAT PREZENTASYONLARINIZI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ.

 

 

Sizin için hangi koçluk paketinin doğru olduğuna karar vermek için rehberlik isterseniz, aşağıdaki kısa durum değerlendirmeleri, doğru yönde seçim yapmanıza yardımcı olacaktır.

 

 

DURUM DEĞERLENDİRMESİ

 

 

Şu an ki mevcut durumunuza en çok uyan bu durumlardan hangisidir?

 

1. İşime yeni başladım, neyin en önemli olduğu konusunda belirsiz hissediyorum, zamanımı önem sırasına göre nasıl ayarlayacağım, nasıl odaklanmış kalacağım ve benim için en iyi pazarlama stratejileri nelerdir.

 

En uygun Seçim: Strateji Paketi  yada yeni işiniz üzerine Projektör Paketi

 

2. Bir süredir işin içindeyim, işimle ilgili belirli bir sorunum var ve çözmek için çok fazla zaman alacağını sanmıyorum.

 

En uygun Seçim: Kıvılcım Paketi

 

3. Daha başarılı olmak için işim ile ilgili daha fazla netlik kazanmaya ihtiyacım olduğunu düşünüyorum. Birkaç konuyu ele almak ve işimi pazarlama aşamasında ki gelecek adımları anlamak istiyorum.

 

En uygun Seçim: Seçim Senin Paketi

 

4. Uzmanlaşmak istediğim belli bir konu var. (İş Modeli, Finans, Networking, Satış-Pazarlama)

 

En uygun Seçim: Projektör Paketi

 

5. Ben işleri şimdi yapmaya hazırım, netlik kazanmak ve stratejik plan oluşturmak için hızlı bir şekilde harekete geçmek istiyorum. Bir gün içinde her şeyi anlayıp planlamak istiyorum.

 

En uygun Seçim: İş Netliği & Aksiyon Koçluk Günü

 

 

Eğer hala en uygun paketin hangisi olduğuna emin değilseniz, bize işleriniz ile gerçekleştirmek istediklerinizi anlatan bir e-maili  info@mtcgf.com adresine gönderin, biz de size koçlarımızdan birinin kişisel önerileri ile birlikte cevap verelim.

 

Yada seçenekleri görüşmeyi tercih ederseniz, telefonda konuşmak üzere bir zamanlama planlayabiliriz. Sadece bize bir e-posta gönderin ve ne yapacağımıza birlikte karar verelim.

 

Blog

İŞ HAYATINDAKİ TECRÜBELERİ, YAŞANAN OLAYLARI, GÜNCEL KONULARI VE YENİ EDİNİLEN BİLGİLERİ SİZLERLE WEB GÜNLÜĞÜMÜZDE PAYLAŞIYORUZ.

Referanslar

İletişim

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

© 2016 MTCgf